Вівторок, 26 березня 2013, 15:38

21 березня в технікумі була відкрита виставка студентських фоторобіт під назвою: «Світ очима студентів», що розмістилась в холі на першому поверсі. На  виставці представлені унікальні знімки, виконані не професійними фотографами, а аматорами. Це були фотороботи студентів Шарак Софії(26К),Возняка Тараса (26К),Токар Мар`яни (24П) ,Ільницького Дениса (24П),Муль Оленки (24П),Гаврили Оленки ( 20С),Процюк Олекандра (25П),Тимків Ірини (21С),Маркевич Мар`яни (48П)  та викладача Гамара  Юрія Петровича.

Представлені фото донесли до глядачів красу і тепло буденних речей, на які у швидкоплинному повсякденні не звертаємо увагу. Сподіваємося, що виставка надихне любителів природи,культури подорожувати парками та заповідниками, ступати на шлях зеленого туризму та просто фотографувати цікаві моменти життя.

Виставка супроводжувалась акцією «Здорове харчування». Основні лозунги- « Замість сигарет-горіхи,замість pepsі-свіжий сік». Саме така акція звертає увагу студентів на повноцінне та здорове харчування. Правильне харчування сприяє збереженню здоров'я, опору шкідливим впливам довкілля. Воно підвищує фізичну та розумову працездатність і таким чином забезпечує активну діяльність людини.

Спонсорами  проведення акції «Здорове харчування» виступили-кредитна спілка «Вигода» , котрі запропонували 40 кг апельсин та одноразовий посуд. А керуюча філією Васьків Ірини Ярославівна та кредитний  інспектор Калічак Леся Назарівна, які відкрили акцію, підтримали ініціативи студентів та задекларували продовження співпраці. Учасники акції з задоволенням споживали горіхи, принесені студентами Шарак Софією(26К), Кльофою Олегом    (23Е) та Туркасом Василем (44П). Саме волоські горіхи містять вітаміни групи А, Е, В, Р, З, залізо, кальцій, магній, йод; містять біологічно активні речовини, що знімають нервову напругу, стрес.  Волонтери Синишин Олег, Пастернак Олег,Маркович Володя, Васишак Тетяна та Шарак Софія вичавили 13 літрів свіжого соку, який роздали студентам. Відомо, що свіжовичавлені соки — фреші — володіють найбільш корисними і цілющими властивостями, адже саме в них найбільше вітамінів і мікроелементів.

Хочеться сподіватись, що студенти, незважаючи на складність життя, будуть приділяти збереженню свого здоров’я достатньо уваги.

А ще хочу додати,що під час підготовки й  проведення  виставки та акції,студенти та викладачі працювали в одній команді для досягнення спільного результату і отримали велике задоволення від культури колективної праці.

 

Куратор групи  26-к        Н.Я. Герговська

ФОТО З ДІЙСТВА МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ТУТ.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1284602