Понеділок, 22 квітня 2013, 16:06

17 квітня 2013р. на базі Самбірського технікуму економіки та інформатики відбулось засідання  обласного методичного обʼєднання бібліотекарів  Львівської області.

Захід проходив за такою програмою:

 

До учасників методичного об’єднання з привітальним словом звернулася заступник директора з навчальної роботи  Сарахман М.І., яка розповіла про історію нашого навчального закладу та його сучасне життя.

 

 

 

 

 

 

Про « Інноваційні технології в роботі бібліотеки» проінформувала і провела презентацію бібліотекар читального залу Ляшук С.І.

До Дня пам’яток історії та культури була організована тематична книжкова виставка та представлена учасникам заходу комп’ютерна презентація «Самбір – Перлина Прикарпаття».

 

 

Голова методоб’єднання Біжко І.Р. підсумувала роботу методичних засідань за 2012-2013 н.р. та проінформувала про « Основні напрямки роботи на 2013-2014 н.р.».

 

 

 

 

 

На завершення бібліотекарі області відвідали архітектурні пам’ятки нашого міста. Зокрема, храм Різдва Пресвятої Богородиці, де мали можливість попросити заступництва у наших святих покровителів: Самбірської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці та Святого Валентина.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1289515