Середа, 01 жовтня 2014, 20:04

Минулого тижня на базі Самбірського технікуму економіки та інформатики відбувся форум молоді «Освіта. Робота. Бізнес.»

Ініціював проведення форуму Львівський обласний молодіжний центр праці, з яким наш навчальний заклад співпрацює більше року.

Мета форуму – активізувати молодь до дії шляхом особистого розвитку та залучення до активної участі у соціально-економічному житті Львівщини.

 

 

Учасниками форуму були школярі та вчителі Самбірської гімназії, СШ №7, Воютицької, Стрілковицької, Бабинської шкіл, студенти та викладачі ПТУ «Інтернат», професійно-політехнічного ліцею, професійного ліцею сфери послуг, представники Самбірського міськрайонного центру зайнятості Коваль Г., Самбірської міської ради Яворська О.З. (відділ розвитку економіки, підприємництва, торгівлі та інвестицій), директор Львівського обласного молодіжного центру праці Довганик Л.М.

Форум тривав два дні. Першого дня учасники форуму ознайомилися із тематикою, постановкою цілей. Далі - робота в малих групах «Місцеві громади: потенціал; ресурси», тренінг на тему: «Молодіжні ініціативи. Громада: потреби та проблеми».

Учасників форуму вітала в.о. директора Самбірського технікуму економіки та інформатики Сарахман М.І., про співпрацю технікуму і Львівського обласного молодіжного центру праці, про завдання, які будуть вирішуватись в процесі такої співпраці, мету проведення форуму доповіла директор центру Довганик Л.М. Про сьогодення діяльності технікуму розповіла зав.навчально-методичної лабораторії Вишатицька О.Я.  Було проведено моніторинг потреб та очікування випускників шкіл та ліцеїв щодо подальшого навчання та професійного зростання. Проінформувала учасників форуму про результати моніторингу потреб та очікувань випускників шкіл і ліцеїв завідувач лабораторії інформаційних і комунікаційних технологій Буца О.В.

Зацікавленість учасників форуму викликали виступи студентів технікуму з таких питань: «Проблеми та перспективи молодіжного ринку праці» (студентка групи 32е Бутрей Г.М.), «Аналіз інвестиційних ресурсів в бізнес-структурах м. Самбора» (студент групи 31с Голод Р.), «Енергетичні проблеми в Україні та шляхи їх вирішення» (студентка 33е Ференц Т.), «Проблеми побутових відходів на Львівщині» (студент групи 12е Ладичук О.), «Розвиток культури і бізнесу на Самбірщині» (студент групи 32е Семрак О.В.), «Перспективи розвитку туризму в Самбірському районі» (студентка групи 33е Павліш І.Я.), «Самбір – найстаріший туристичний центр східної Галичини»  (студент групи 32е Васильковський Ю.Я.).

Змістовність виступів студентів, їх вміння подати опрацьований матеріал забезпечили керівники – викладачі технікуму Ладичук М.П., Касій Л.В., Гостинська О.І., С’єдіна Г.П., Марчук М.М., Сувала Г.Я.

Після обговорення доповідей учасники форуму (школярі, студенти) продовжили роботу в малих групах на тему: «Місцеві громади. Перспективи та можливості розвитку».

Завершився форум підведенням підсумків головою циклової комісії економічних дисциплін Ладичук М.П., яка координує роботу між Самбірським технікумом економіки та інформатики та Львівським обласним молодіжним центром праці. Марія Петрівна окреслила подальшу співпрацю щодо залучення молоді до соціально-економічного життя Самбірщини.

Наш навчальний заклад відкритий до постійної співпраці з школярами та ліцеїстами з метою проведення профорієнтаційної роботи та готовий до залучення студентів до проведення навчальних тренінгів для сприяння їх працевлаштуванню.

 

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1285844