Вівторок, 04 листопада 2014, 16:24

 

 

22 жовтня 2014 року  відбулося відкрите практичне заняття на виробництві ДП «Укрспирт», зокрема на одній з 38-ми структурних одиниць у с. Воютичі Самбірського району.

Заняття організували викладачі комісії економічних дисциплін: викладачі економіки підприємства – Касій Леся Василівна та Куцалаба Надія Ігорівна; викладач бухгалтерського обліку - Шлапак Надія Віталіївна; викладач економічного аналізу  Дутко Людмила Петрівна.

Темою практичного заняття стало вивчення та дослідження виробничого процесу за усіма його етапами, аналіз бухгалтерської та фінансової роботи на підприємстві.

 

Студенти групи 20-е спеціальності «Економіка підприємства» з величезним захопленням слідкували за розповіддю головного інженера з контролю якості – Наталі Михайлівні Шулин.

Наталя Михайлівна зустріла екскурсію на вході до підприємства. Старший групи зареєструвався на прохідній. Тільки після того розпочався урок, в ході якого студенти мали можливість спостерігати без перервне виробництво спирту класу «Люкс» Головний інженер з контролю якості детально розповіла про кожний етап виробництва. Студенти та викладачі з ентузіазмом задавали питання, на які отримували змістовні відповіді.

Документальне оформлення виробничого процесу та аналізу його організації проходить в бухгалтерії. Студенти спостерігали ведення бухгалтерського обліку в системі 1С: бухгалтерія: ведення обліку розрахунків з постачальниками та покупцями, нарахування заробітної плати працівникам. Цікавилися учні про середню зарплату, її мінімальний та максимальний розмір, про зарплату працівників бухгалтерії. Відповіді на запитання давав старший бухгалтер – Петрущак Юрій Васильович.

Також студенти взяли участь в економічному аналізі звіту про фінансовий результат діяльності спирт-заводу за 2013 рік

Заняття пройшло на високому рівні. Матеріали спільного заняття стануть практичним доповненням у формуванні міжпредметних зв’язків економічних дисциплін.

Шлапак Н.В. Касій Л.В.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1289757