Вівторок, 02 грудня 2014, 11:11

 

 

 

24.11.2014 викладач курсу «Економіка і нормування праці» Буца Оксана Василівна провела практичне заняття у групі 33-е на виробничому підприємстві ПрАТ «Самбірський приладобудівний завод «Омега».

Студенти мали можливість побачити поетапний процес виготовлення деталі в  механічному цеху. В складальній дільниці даного цеху начальник цеху Буца Р.М продемонстрував декілька приладів для нафтодобувної галузі,які готові до відвантаження споживачеві. Він розповів про технологію виготовлення та важливість кожної операції технологічного процесу,про необхідність технічного контролю на кожному етапі. Головний економіст підприємства Рогач Є.М акцентувала увагу студентів на необхідності знань технології виготовлення виробу,адже тільки тоді економічна служба зможе правильно встановити норми часу та норми виробітку для кожного робітника,що в майбутньому вплине на формування собівартості кінцевого продукту підприємства.

У складському цеху студенти побачили роботу дільниці технічного контролю,адже основна продукція підприємства-прилади надзвичайно високої точності для атомної енергетики України.

Голова правління підприємства Мошуманський П.М відзначив основні напрямки роботи підприємства,необхідність розробки нових продуктів над чим зараз активно працює колектив заводу.А все це можуть зробити лише розумні ініціативні фахівці,якими в майбутньому  стануть саме теперішні студенти. Заняття-екскурсія пройшло цікаво та змістовно студенти ще на крок наблизилися до своєї майбутньої професії.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1287919