Четвер, 20 березня 2014, 12:43

 

1. Статистика

2. Статистика ринку товарів і послуг

3. Статистика підприємств

4. Статистика сільського господарства

5. Соціальна і демографічна статистика

6. Фінансова і банківська статистика

7. Регіональна статистика

8. Статистика ІІ

9. Економічна статистика

10. Технології

11. Бухгалтерський облік

12. Основи бухгалтерського обліку

13. Фінансовий облік

14. Комп’ютерна бухгалтерія

15. Статистика ринку праці

16. Електронна обробка облікової інформації з використанням ППП в 1С «Бухгалтерії»

Кабінет статистики 211 завідувач кабінету Соломчак Т.Я.

Кабінет бухгалтерського та фінансового обліку 209 завідувач кабінету Сʼєдіна Г.П.

Робота кабінетів

При комісії обліково-статистичних дисциплін працюють два кабінета: кабінет статистики і кабінет бухгалтерського і фінансового обліку.

Членами статистичного гуртка під керівництвом викладача Соломчак Т.Я. та головою циклової комісії С’єдіною Г.П. 04.12.2013 р. проведено дослідження рівня поширення тютюнопаління серед студентів технікуму, конкурс висловів на тему «СТЕтІ без тютюнового диму» в якому всі бажаючі мали змогу написати свій анти тютюновий вислів, була організована акція «Цукерку за цигарку» під девізом «Куріння або здоров’я – вибирай сам». Акція супроводжувалась відеопрезентацією про шкідливість паління, статистичною інформацією щодо шкоди захворюваності та смертності від паління «Тютюнова статистика» Європи, «Тютюнова статистика» України.

Членами гуртка бухгалтерського та фінансового обліку під керівництвом  викладача С’єдіної Г.П. 05.12.2013 р. було підготовлено та проведено конкурс знавців бухгалтерського обліку на тему «Облік – запорука економічного успіху». Метою конкурсу було закріплення отримання теоретичних знань на заняттях та показати важливість бухгалтерського обліку в підприємницькій діяльності. В програмі конкурсу було представлення команд, (емблема, назва, девіз), бліц-опитування, тести, конкурс кросвордів, складання балансу, конкурс капітанів на знання рахунків бухгалтерського обліку, складання бухгалтерських проведень, розв’язування завдань на комп’ютері з використанням програми 1С-Бухгалтерія.  Родзинкою конкурсу була відеопрезентація кожної групи, в якій студенти показали важливі моменти їхнього студентського життя, а також електронна газета, в якій студенти привітали присутніх з професійним святом: Днем статистика. Досить дотепними були жарти з життя бухгалтерів у конкурсі «Розсміши жюрі». Закінчення конкурсу пройшло під різдвяну колядку.

Протягом тижня комісії з 02.12-07.12.2013р. студенти під керівництвом викладачів Загвойської М.С. і Кузьменко О.О. прийняли участь в статистичному дослідженні на тему «СТЕтІ в цифрах», і проаналізували розподіл студентів за курсами, за місцем проживання, за статтю, статистикою імен, вивчили динаміку чисельності студентів за 10 останніх років. Студенти зібрали цікаві вислови про статистику а також різну цікаву статистичну інформацію.

Викладач Макар Г.І. 02.12.2013р. разом із студентами 3-го курсу спеціальності «Прикладна статистика» підготувала і продемонструвала відеовиступ про співпрацю комісії обліково-статистичних дисциплін з працівниками Управління статистики по Самбірському району і Головному управлінні статистики у Львівській області.

Методист відділення Бич Ю.Р. 03.12.2013 р. у відеосюжеті Європейська єдність в контексті розвитку регіональних світових програм, розказав про проведену співпрацю технікуму з Об’єднанням економічних шкіл імені Кароля Адамецького міста Санока (Республіка Польща), директор, магістр Марія Посполітак та Об’єднанням шкіл електроніки імені професора Януша Грошківського міста Перемишля (Республіка Польща), директор, магістр Тадеуш Баран.

В позаурочний час студенти спеціальності під керівництвом викладача С’єдіною Г.П. підготували відеоколейдоскоп статистичних новин 04.12.2013 р., особливо цікавим був відеоролик «Статистика знає все» в якому в цікавій формі було показано розподіл часу протягом життя людини.

В конкурсі на кращу студентську самостійну роботу, під керівництвом викладача Коркуни Т.Й.  06.12.2013 р. студенти мали можливість показати отримані знання із статистичних дисциплін.

09.12.2013р. викладачем Низолою А.Г. буде проведена екскурсія студентів спеціальності «Прикладна статистика» в Управління статистики Самбірського району.

На заняттях гуртка статистики і бухгалтерського та фінансового обліку студенти вивчають інструкції, Положення стандарту бухгалтерського обліку, розв’язують додаткові задачі, знайомляться із завданнями школи ЄШКО, виконують заплановані міроприємства.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1286489