Понеділок, 01 грудня 2014, 12:17

 

 

Незвично, цікаво 13 листопада 2014 року у нашому навчальному закладі пройшов відкритий урок-конференція на тему: «Мікропроцесори сьогоднішнього дня» з дисципліни «Архітектуру комп’ютерів», проведений викладачем Партикою М. В. в групі 24-П відділення «Розробка програмного забезпечення».

Доповідачами були: Качмар Олег, Тхорик Володимир, Мамай Владислав, Дутко Юрій.

Вони розповідали про 4 покоління архітектури мікропроцесорів, найновіші мікропроцесори та їх характеристики. Доповідачі супроводжувались презентаціями, відеороликами по темі. В ході обговорення задавали питання, як студенти так і викладачі, які були присутні на уроці. Заготовок попередніх не було, окремі питання були не очікувані, що загалом внесло розрядку в сценарій. Після доповіді виступали опоненти, які аналізували виступи, висловлюючи свої думки щодо певної архітектури мікропроцесорів. Опонентами були: Чернецький Іван, Шиян Андрій, Семчук Юрій, Гаврик Олег.

Несподіванкою на уроці, як для нас так і для викладачів, був лист-вітання від випускника технікуму Тимочка Андрія, який працює представником фірми Intel в Білорусії. Лист був переданий електронною поштою Марії Василівні разом з фотографією Андрія Тимочка і його команди. Ось окремі видержки з листа:

«Шановні студенти, викладачі які присутні на цьому занятті, перед вами зараз відкритий світ, в якому ви самі будуєте шлях до всього майбутнього. Тому я хочу вам побажати, в першу чергу, стати хорошими фахівцями в IT індустрії. І для цього у вас є все необхідне: навчальний заклад, навчальні матеріали та викладачі. Особливу увагу приділяйте , пов’язаним з інформатикою (програмування, архітектура ПК і т.д.96) та іноземній мові. Будьте наполегливими і вчіться,  навіть якщо вам здається, що якийсь предмет вам не знадобиться, повірте, в житті все може знадобитись.

Також хочу вам побажати знайти хорошу роботу за фахом, адже для цього ви тут навчаєтесь. Тим, хто відповідально буде ставитись до навчання це не буде складно, адже хороші фахівці завжди потрібні в IT індустрії. Не стидайтесь розсилати своє резюме по IT компаніях, хороша робота вас шукати не буде. Ви самі повинні знайти її.

Знайте що в любій компанії існує кар’єрний ріст, і те , що завжди слід починати з початку.»

«Андрій Тимочко»

А в кінці уроку – конференції всі доповідачі і опоненти були нагороджені грамотами. Були окремі номінації: найбільш креативний доповідач – Тхорик В., науковий стиль проявив Мамай В., діловий стиль проявив Качмар Олег., Дутко Юрій відзначений  як найбільш енергійний доповідач.

 

 

Подолець Андрій

Ядловська Олена

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1285636