Неділя, 13 червня 2021, 14:18

Розвиток комунікативних навичок та критичного мислення через навчання не тільки грамотно відстоювати власні погляди, але й поважати позицію співрозмовників дискутуючи на суспільно важливі теми, ніколи і нікому в житті не завадить! Такий навик розвиваємо і ми в Клубі Дебатів.

11 червня серед команд технікуму пройшла третя гра Клубу  «Де краще жити в селі чи в місті?Плюси та мінуси переїздів». 

Жити в місті або вести своє господарство в селі? Це питання - вічна тема для розмов та палких суперечок, які можуть тривати до нескінченності, якщо не розглядати кожну позицію з боку порівняння можливостей та перспектив.


Дві команди 22к (Добрянська Вероніка, Юркевич Юрій, Нестерович Оленка, Голойда Володя) та  25 п (Платко Віталій, Кіс Мар’ян, Данчик Денис та Ригель Мар’ян)  змагались у своїх аргументах, а журі від освіти та депутатського корпусу ( Тишко Наталія, Петройко Наталія, Бурак Микола-) оцінювали рівень обізнаності, аргументованості, ораторське мистецтво та враження від команди.

Дебютанти достойно представляли свої позиції, вправлялись в мистецтві виступу та запитань один до одного. А присутні  максимально долучитися до обговорення, що сприяло продуктивності дискусіїІ.

Дякую кураторам груп Чопко Ірині та Винар Ярині, колегам Касій Лесі та Володимиру Кульчицькому за підтримку та командну гру.

(Голова комісії Соціально-гуманітарних дисциплін та ФВ  Наталія Герговська )


Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 2611
Зміст : 751
Переглянути хіти змісту : 1477992