Припін Володимир Володимирович - завідуючий відділення "Розробка програмного забезпечення", випускник Львівського державного університету ім.І.Франка.

Надодився в с. Бабина Самбірського району Львівської області. В 1973 році закінчив Бабинську середню школу, поступив в Самбірський технікум мехінізації обліку.

В період навчання в технікумі проходив військову службу. Після закінчення навчання в технікумі з 1978 року працював на Дрогобицькій районній інформаційно-обчислювальній станції УСУ УРСР. Без відриву від виробництва в 1985 році закінчив Львівський державний університет ім.І.Франка.

З березня 1981 року працював в Самбірському технікумі економіки та інформатикина посадах: механік по ремонту обчислювальних машин, викладач, заступник директора з виховної роботи. На даний час - завідуючий відділенням "Розробка програмного забезпечення".Дербіна Людмила Володимирівна - завідувач відділення "Економіка і підприємництво" Самбірського технікуму економіки та інформатики.

Народилася в м. Самборі Львівської області. У 1967 році закінчила Самбірський технікум економіки та інформатики за спеціальністю «Механізація обліку». У 1976 році закінчила економічний факультет Львівського національного університету ім.. І.Франка за спеціальністю «Планування народного господарства», кваліфікація – економіст.

З 1970 року працює в Самбірському технікумі економіки та інформатики на посаді викладача. З 1979 року – завідувач відділенням. Кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії. Педагогічне звання – старший викладач. Нагороджена знаком «Відмінник освіти України».

Приймає активну участь у розробці галузевого державного стандарту вищої освіти України підготовки молодших спеціалістів напрямку 0305 «Економіка і підприємництво» зі спеціальності «Комерційна діяльність» Є автором багатьох методичних розробок.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1097
Зміст : 552
Переглянути хіти змісту : 625636