051 "ЕКОНОМІКА"ДЕННЕ ВІДДІЛЕННЯ: "ЕКОНОМІКА І ПІДПРИЄМНИЦТВО"

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ: "ЕКОНОМІКА"

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ:“ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА”

КВАЛІФІКАЦІЯ: "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ З ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА"

ТЕРМІН НАВЧАННЯ: НА БАЗІ 9 КЛАСІВ - 3 РОКИ
НА БАЗІ 11 КЛАСІВ - 2РОКИ
В умовах формування ринкових відносин в Україні економіка зазнала докорінних змін. Багато підприємств стали банкрутами, інші працюють не на повну потужність, ставлячи собі за мету боротьбу за виживання. Та з’явилася категорія підприємств, що працюють на споживача, вони знайшли свою “нішу на ринку” і досягають високих показників діяльності.

З кожним роком на Львівщині та і в цілому по Україні збільшується кількість підприємств різних форм власності. Для роботи на таких підприємствах потрібні фахівці, які здатні проводити цілеспрямовану економічну діяльність, що ґрунтується на врахуванні конкретних особливостей роботи в організаціях, підприємствах, установах різних галузей всіх форм власності.

Починаючи з 2002 року в технікумі проводиться підготовка фахівців за спеціальністю “ЕКОНОМІКА". За період навчання в технікумі студенти мають можливість оволодіти комплексом професійних знань з основ виробництва і організації планування діяльності підприємств, економіки праці, інвестиційної діяльності на підприємстві, ціноутворення, податкової системи України, зовнішньо-економічної діяльності підприємств, страхової підприємницької діяльності, організації і планування праці, бухгалтерського обліку і аналізу фінансово-господарської діяльності підприємств. В значних обсягах вивчається комп’ютерна техніка. Безпосередньо в навчальному обчислювальному центрі проводиться комп’ютерна практика з використанням автоматизованих робочих місць економіста.
Підготовка спеціалістів здійснювться для роботи в усіх галузях економіки.
Після закінчення технікуму випускники можуть займати первинні посади: економіст, економіст з планування, економіст із збуту, економіст із матеріально-технічного забезпечення, технік з планування, технік з нормування праці, технік з праці.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1509
Зміст : 590
Переглянути хіти змісту : 730277