П'ятниця, 26 лютого 2021, 13:08

Інформація про підготовчі курси

Розклад занять

Групи А і Б

Група В

Списки слухачів груп підготовчих курсів

На базі Самбірського технікуму економіки та інформатики (Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій) діють підготовчі курси, що створенні відповідно до Закону України «Про освіту» і Статуту технікуму.

Мета курсів – підготовка абітурієнтів до вступу в технікум.

Навчання на підготовчих курсах здійснюється згідно з навчальними планами базової загальної середньої освіти з предметів: математика, історія України та українська мова.


Після завершення навчання курсанти складають випускні випробування:

тестування з математики;

тестування з української мови.

тестування з історії України

Згідно правил прийому в 2021 році слухачам підготовчих курсів при вступі в технікум (коледж) додається до 50 балів за результатами випускних випробувань.

Право відвідувати підготовчі курси мають особи, які навчаються в 9-11 класах загальноосвітньої школи, учні відповідних класів гімназії.

Пільгами, при оплаті за навчання, на підготовчих курсах користуються діти-сироти, діти працівників коледжу та діти батьки яких загинули під час участі в антитерористичній операції, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, або померлих внаслідок поранення, контузії, чи каліцтва, одержаних у районах проведення антитерористичної операції.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 2420
Зміст : 677
Переглянути хіти змісту : 1331855