Новини та оголошення

П'ятниця, 27 листопада 2020, 16:37

…На підвіконні палахтить

Скорботи полум’я священне-

То свічка пам’яті горить

За всіх безвинно убієнних…

        

Кожного року, у четверту суботу листопада,в Україні

вшановують День памяті жертв голодомору. 


Кожен українець може долучитися до збереження памяті та

правди про Голодомор:

-запалити свічку у вікні своєї домівки;

-записати свідчення очевидців Голодомору;

-віднайти старі світлини тих  хто пережив Голодомор.

До 87-х роковин Голодомору в Україні у бібліотеці технікуму

оформлена літературна композиція:    

« Тоді їх міг порятувати хліб,

тепер же нас врятує пам'ять!»


До уваги читачів книги з історії України, художні твори: Самчука У. Марія;

Барки В. Жовтий князь, та світлини, які відображають події одного з найжахливіших злочинів радянського тоталітарного

режиму.

28 листопада, о 16:00 год.  запалімо cвічку  на підвіконні в пам'ять про мільйони

замучених голодом українців.


Бібліотекар Леся Сидір 
Середа, 25 листопада 2020, 15:17

Днями студенти Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій брали участь в проєкті "Ігри заводів", організованого компанією UGEN.

UGEN - компанія, яка пропонує альтернативні способи працевлаштування та дає можливість проявити себе і взяти старт для розвитку успішної кар'єри. UGEN для молоді - це платформа сучасного пошуку роботи, поради від провідних компаній, кемпінги та квести спільно з роботодавцями. Метою проєкту "Ігри заводів" була організація змагань між командами учасницями з виконанням завдань від кращих заводів України. Два тижні студенти приймали участь у вебінарах JTI, Mondelez, ВАТ та інші. Учасниками даного проєкту від нашого навчального закладу були студенти: Лілія Дундер (31-е), Юрій Дацко (44-п), Денис Ладичук (15-е), Оксана Хом'як (21-е). Посильну допомогу студентам надавали викладаччі: Марія Ладичук, Ольга Вишатицька, Людмила Дутко, які скеровували та координували дії студентів. Після кожного вебінару учасники отримували певні завдання (кейси), мали розібратися в особливостях етапів виробництва і виконати конкретне завдання від підприємства-замовника. 

Результатом участі в проєкті були сертифікати для учасників від компанії UGEN, нові знання і незабутні враження.


 
Середа, 18 листопада 2020, 10:10

Dim lights Embed Embed this video on your site 
Вівторок, 17 листопада 2020, 11:04
 
Понеділок, 16 листопада 2020, 14:43З 2-13 листопада Самбірський фаховий коледж економіки та інформаційних технологій був online-учасником двотижневого освітнього кар’єрного проекту “Ігри Заводів” від компаній із найкращими заводами України.

Аджента була трьохрівневою. Перший рівень – 6 вебінарів від компаній, які представляти особливості етапів сучасного виробництва. Другийотримання кейсу від підприємств, на вирішення якого було надано 3 дні. Третя сходинкавизначення переможців та отримання призів.

Ми пройшли локаціями, де були представлені такі міжнародні компанії: “ABInBev/EFEST” (компанія-лідер українського пивоварного ринку); “JOIN THE IDEA” (частина міжнародної тютюнової компанії Japan Tobacco International); “Монделіс Україна” – українське підприємство, з виробництва печива, шоколаду, цукерок; “ВАТ Україна” (міжнародна тютюнова компанія); “Лантманнен Акса” – лідер на ринку України у сегменті сухих сніданків; “Imperial Tobacco”  - виробник тютюнових виробів.

Під час проєкту кожен  мав змогу поспілкуватися з представниками компаній, свої питання написати у чаті.

Без уваги не залишились питання виробничої практики і працевлаштування. Менеджери з персоналу інформували присутніх про актуальні вакансії на їхніх підприємствах, запрошували на міжнародні 18-місячні програми розвитку майбутніх бізнес-лідерів “Global Graduate”.

Для студентів коледжу, які не мали змоги бути учасниками проєкту “Ігри Заводів”, цікаву інформацію міжнародних компаній та їхні кейси будуть розміщенні в онлайн-сервісі Google Classroom “Працевлаштування”.

Фахівець сприяння

працевлаштуванню випускників,

Марія Затварська
 

Сторінка 1 з 94

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 375
Зміст : 655
Переглянути хіти змісту : 1212235