Середа, 23 жовтня 2019, 15:14

Студенти ІІІ курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» та ІІ курсу спеціальностей «Економіка» і «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Самбірського технікуму економіки та інформатики провели два незабутні дні на екскурсії у Києві.

Початок екскурсії та найбільше вражень було у студентів від перебування у стінах Верховної ради. Екскурсовод розповіла цікаві факти про сам будинок українського парламенту, пройшлися кулуарами Верховної ради, де отримали можливість поспілкуватися з депутатами. Студентам представили виставку сучасних технологій на тему «Віртуальна реальність перебування на Місяці».Приємною несподіванкою було те, що студенти побували на пленарному засіданні, яке спікер парламенту Дмитро Разумков розпочав із оголошення про присутність гостей із Самбора. Депутати оплесками привітали студентів та зробили спільне фото на пам'ять.

За ці неповторні емоції у стінах Верховної ради студенти складають щиру подяку народному депутатові Андрію Лопушанському, за сприяння якого відбулася ця екскурсія.

Ще один день у Києві студенти провели у національному парку Межигір'я. За часів Київської Русі тут був славний Межигірський монастир, який служив духовною скарбницею українського народу. У 1934 році монастир підірвали, а на його місці побудували урядові дачі. І лише у 2014 р. вперше за майже 100 р. люди потрапили на цю закриту територію.


Межигір'я - скарбниця української історії, культури та один із центрів нашої духовності. Це легенди, сторінки життя й творчості багатьох славетних людей україни: Богдана Хмельницького, Івана Сірка, Івана Мазепи, а також спогади Т.Г. Шевченка.

І на завершення екскурсії пили чудотворну воду із дзвонкової криниці, яку згадує у своєму творі «Чернець» Т.Г. Шевченко:

Іде чернець дзвонковою

У яр воду пити

Подорожуючи Києвом студенти відвідали духовні святині:

Михайлівський Золотоверхий собор, який бере свій початок з 1108 р. і вважається однією з найкращих монументальних споруд древнього Києва;


Володимирський собор, зведений у 1862 – 1882 рр., де знаходяться мощі Великомучениці Варвари;


Софія Київська – християнський храм, збудований 1037 р. Київським князем Ярославом;


Свято-Михайлівський Видубицький чоловічий монастир, заснований у 1070рр. князем Всеволодом Ярославичем.


Захоплюючою була мандрівка по найдовшому пішохідному мості між Володимирською гіркою та Аркою дружби народів, побудованому із бетону та скла.


На завершення екскурсії студенти отримали солодкі подарунки від викладачів на згадку про Київ. Щасливі і задоволені всі поверталися додому.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 365
Зміст : 675
Переглянути хіти змісту : 1266619