Середа, 23 жовтня 2019, 16:11


09 жовтня 2019 року у Самбірському технікумі економіки та інформатики відбулася професійна зустріч студентів випускних груп з представниками підприємства ТзОВ “ЛЕОНІ Ваерінг Системс УА ГмбХ” (Стрий).

Заснована в 1917 році, компанія “Leoni” є одним із світових лідерів-виробників кабельних мереж та кабельних технологій. Близько 79 000 висококваліфікованих співробітників у 32 країнах працюють спільно для підтримки і розширення провідної позиції на світовому ринку. При цьому виробництво зосереджується на ринках, що інтенсивно розвиваються: легкових та вантажних транспортних засобів, галузях промисловості та медицини, комунікації та інфраструктури, побутової техніки та електроприладів, дротів та проводів.


Під час зустрічі студенти отримали вичерпну інформацію про діяльність компанії, перспективи подальшого працевлаштування, можливість кар’єрного росту та умови праці на сучасному виробництві з новими інформаційними технологіями.

Кожен, хто готовий працювати в команді “Leoni”, може отримати новий досвід та знання, вивчити та застосувати спеціалізовані комп’ютерні програми та системи, стати учасником професійних тренінгів.


Затварська М.,фахівець з працевлаштування

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 365
Зміст : 675
Переглянути хіти змісту : 1266635