Четвер, 11 грудня 2014, 12:29

 

5.12.2014р. члени математичного гуртка, студенти 24п і 11с груп, під керівництвом викладачів математики Кіт Н.М. і Очич М.І. провели «Математичні вечорниці»

Цей захід був спрямований на виховання в учнів шанобливого ставлення до українських традицій, показав красу народних звичаїв та обрядів.

На вечорницях гості поласували традиційними українськими стравами: варениками, борщем з пампушками. Разом із гуртківцями заспівали «народних математичних» пісень, в яких на мелодію «В саду гуляла», «Зелене листя» і інші, співали про необхідність вчити математику, про те, як алгебра допомагає в житті.

Не забули на вечорницях і про ворожіння. Дівчата показали, як користуватись математичними діями та нумерологією визначити долю людини, навчили, як за ім’ям  і прізвищем можна розповісти про її характер, що переданий їй предками через гени, про натуру і спосіб поведінки.

Хлопці провели математичні фокуси, за допомогою, яких визначили дату народження,номер будинку і інші.

По завершенню заходу всі переконались, що математика не суха наука, а в ній є своя поезія і навіть музика. А також виявити зацікавлення до вивчення тієї нелегкої дисципліни.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1286311